O společnosti Mark-10

Pro více než 30 let je Mark-10 značkou inovací a výrobce měřičů síly a nástrojů měření krouticího momentu. Mark-10 vyrábí širokou škálu standardních zařízení a nabízí kompletní inženýrské schopnosti pro zákaznické aplikace.

Přístroje Mark-10 slouží celé řadě průmyslových odvětví po celém světě, včetně lékařských, farmacie, automobilového průmyslu, textilního průmyslu, spotřebního zboží, letectví, potravinářství a nápojů, atd Výrobky Mark-10 využívají osvědčené snímače, elektroniky, a materiálových technologií. Veškeré inženýrské a výrobní práce jsou prováděny v mateřském závodě. Společnost Mark-10 na českém a slovenském trhu zastupuje firma ABE.TEC, s.r.o.

Představení společnosti Mark-10 Corporation:

Společnost ABE.TEC, s.r.o. nabízí následující záruky na výběr a prodej zboží Mark-10:

  • Záruka technických parametrů.
  • Záruka náhradních dílů a technických informací.
  • Záruka servisu, zajišťujeme záruční a pozáruční servis všech výrobků Mark-10.
  • Záruka ceny. Ceny jsou doporučené výrobcem.
  • Výrobky nejsou na jedno použití, ale pro profesionální použití.
  • Záruka odzkoušení zboží, pokud máte zájem můžete si naše zboží odzkoušet v našem předváděcím a školicím středisku. Osobně se přesvědčíte zdali je výrobek opravdu vhodný pro Vaše použití.

Distributor Mark-10

Prostory distributora Mark-10 spol. ABE.TEC zahrnují skladové prosotry, obchodní a technickou kancelář, servisní a školicí středisko

Kontaktní formulář


Uděluji souhlas se zasíláním nabídek dle GDPR. Celé znění souhlasu a možnosti zrušení souhlasu naleznete ZDE.


captcha

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech