O společnosti Mark-10

Společnost Mark-10 se zabývá konstrukcí a výrobou produktů pro měření síly a točivého momentu. Od svého založení v roce 1979 se jejich výrobky osvědčily v řadě aplikací v automobilovém průmyslu, zdravotnických zařízeních, textilním, farmaceutickém, kosmetickém, obalovém, potravinářském a řadě dalších průmyslových odvětvích.

V roce 2019 měla společnost tu čest oslavit 40 let svého podnikání! Od svých skromných začátků v roce 1979 prošla firma dlouhou cestou a nyní se sebevědomě dívá na budoucnost, která je zářivá a vzrušující.

Představení společnosti Mark-10 Corporation:


Zaměření na inženýrství

Společnost Mark-10 byla založena v roce 1979 jako inženýrské poradenství, ale v roce 1980 se zaměřila na smluvní výrobu. Od samého začátku si dala za cíl věnovat svoji pozornost lepším inženýrským a technickým znalostem. Po dlouholetých zkušenostech s měřením síly vyvinula společnost v roce 1990 svůj první měřič. Její produktová řada se od té doby významně rozrostla a zahrnuje také indikátory se vzdálenými senzory, manuální a motorizované testovací stojany, celou škálu úchytů a přípravků i obslužný software a příslušenství.

Kultura inovací

Nezávislý rodinný podnik znamená pro společnost svobodu přijímat rozhodnutí, která nejlépe slouží zájmům zákazníků. Prostřednictvím časté spolupráce mezi strojírenským, výrobním, marketingovým a prodejním oddělením udržuje společnost kurz na trhu s měřicími přístroji a řeší požadavky zákazníků pomocí produktů, které jsou elegantní, snadno použitelné a nákladově efektivní.

 

Integrovaná výroba

Výrobky Mark-10 jsou koncipovány, konstruovány, prototypovány a vyráběny v prostorách plně integrovaného závodu Mark-10 v Copiague, NY. S využitím nejnovějších CAD technologií, CNC obrábění a talentovaného týmu techniků a montérů je veškerá výroba prováděna interně. Integrovaná výroba pomáhá zajistit vysoké standardy kvality a umožňuje společnsti udržovat rozsáhlé zásoby a jejich expedici ten samý nebo příští den.

 

Bezkonkurenční podpora

Společnost Mark-10 poskytuje bezkonkurenční zkušenosti se zákazníky. Ať už je požádána o testovací řešení, zodpovězení technických otázek nebo rychlé poslání položek, společnost bere zákaznický servis velmi vážně. Protože zaměstnanci podpory sedí přímo přes chodbu oblastí strojírenství, výroby a řízení, dokážou otázky a požadavky zodpovědět velmi rychle a přesně.

 


Společnost Mark-10 na českém a slovenském trhu zastupuje firma ABE.TEC, s.r.o.

Společnost ABE.TEC, s.r.o. nabízí následující záruky na výběr a prodej zboží Mark-10:

  • Záruka technických parametrů.
  • Záruka náhradních dílů a technických informací.
  • Záruka servisu, zajišťujeme záruční a pozáruční servis všech výrobků Mark-10.
  • Záruka ceny. Ceny jsou doporučené výrobcem.
  • Výrobky nejsou na jedno použití, ale pro profesionální použití.
  • Záruka odzkoušení zboží, pokud máte zájem můžete si naše zboží odzkoušet v našem předváděcím a školicím středisku. Osobně se přesvědčíte zdali je výrobek opravdu vhodný pro Vaše použití.

Společnost Mark-10


Kontaktní formulář


Uděluji souhlas se zasíláním nabídek dle GDPR. Celé znění souhlasu a možnosti zrušení souhlasu naleznete ZDE.


captcha

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech