Distributor Mark-10 poskytuje fakturaci formou náhradního plnění

Co je to náhradní plnění za zaměstnance se zdravotním postižením?

Zákon o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. ukládá zaměstnavateli (včetně státních institucí) s více než 25 zaměstnanci povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, přičemž povinný podíl těchto osob na celkovém počtu zaměstnanců je stanoven ve výši 4%.

Za nesplnění této povinnosti je zaměstnavatel povinen odvést do státního rozpočtu za každou osobu se zdravotním postižením, kterou by měl zaměstnávat, ročně 2,5násobek průměrné mzdy.

V případě, že sami nezaměstnáváte potřebný počet zaměstnanců se zdravotním postižením, můžete tuto povinnost splnit odebráním výrobků nebo služeb od organizací zaměstnávajících více než 50% zaměstnanců se zdravotním postižením.
Naše společnost nabízí spolupráci s chráněnou dílnou v Pardubicích. Tato chráněná dílna je oprávněna poskytovat doklad o háhradním plnění.

Pokud budete požadovat fakturaci formou náhradního plnění, je nutno tuto skutečnost uvádět na všech vašich objednávkách. Neúčtujeme žádné další poplatky za poskytnutí služby Náhradní plnění. Minimální částka pro fakturaci formou náhradního plnění činí 5.000,- CZK bez DPH.

Kontaktní formulář


Uděluji souhlas se zasíláním nabídek dle GDPR. Celé znění souhlasu a možnosti zrušení souhlasu naleznete ZDE.


captcha

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech