Mark-10 Corporation

Mark-10 Corporation je americký výrobce měřicích přístrojů síly a krouticího momentu.
Mark-10 Corporation

Produkty: Zobrazit všechny

Zařazen v kategoriích:
Zkušební přístroje síly » Série 7 (11) Zkušební přístroje síly » Série 5 (16) Zkušební přístroje síly » Série 4 (11) Zkušební přístroje síly » Série 3 (11) Zkušební přístroje síly » Série 2 (8) Zkušební přístroje síly » Série 7i (1) Zkušební přístroje síly » Série 5i (1) Zkušební přístroje síly » Série 3i (1) Zkušební přístroje momentu » Série TT01 (4) Zkušební přístroje momentu » Série TT02 (4) Zkušební přístroje momentu » Série TT03 (6) Zkušební přístroje momentu » Série TT03C (3) Zkušební přístroje momentu » Série TT05 (4) Zkušební přístroje momentu » Série MGT (1) Zkušební přístroje momentu » Indikátory pro měření momentu (3) Zkušební přístroje momentu » Příslušenství (8) Univerzální zkušební přístroje (3) Snímače síly a momentu (88) Testovací stojany » Pokročilé testovací stojany (16) Testovací stojany » Motorizované stojany (14) Testovací stojany » Ruční stojany (13) Testovací stojany » Příslušenství (80) Testery vodičů a drátů » Testery vodičů a drátů (3) Testery vodičů a drátů » Příslušenství (14) Měřiče koeficientu tření (2) Ergonomické soupravy » Sady pro testování ergonomie (10) Ergonomické soupravy » Měřiče série E (3) Ergonomické soupravy » Příslušenství (16) Svěrky a úchopy (147) Příslušenství (79) Software (5)

Společnost Mark-10 Corporation se nachází v Suffolk kraji, Long Island, New York, pár minut od slavné Atlantické pláže. Jejich zařízení je přibližně 40 kilometrů východně od New Yorku a 25 kilometrů od mezinárodního letiště J. F. Kennedyho. Evropské servisní centrum se nachází v Sarnen, Švýcarsko a nabízí celou řadu služeb - kalibrace, opravy, strojírenství a další technické služby.

Dokonalost od roku 1979

Mark-10 Corporation je výrobce měřicích přístrojů sily a krouticího momentu. Od svého založení v roce 1979 se jejich výrobky osvědčily v mnoha aplikacích ve firmách v automobilovém průmyslu, zdravotnických zařízeních, textilním, farmaceutickém, kosmetickém, obalovém, potravinářském a dalším průmyslu.

Zaměření na inženýrství

Mark-10 jsou výrobky, jež se vyznačují svojí praktičností, jednoduchým ovládáním, odolností a vysokou hodnotou. Při návrhu výrobků se využívají nejnovější poznatky z oblasti elektroniky, materiálů a senzorové technologie. Jsou kalibrovány ve firemní laboratoři podle NIST (Národní institut pro standardy a technologie) norem.

Tradice inovace

Prvním přístrojem pro měření síly se stal revoluční BG přístroj, plně funkční měřidlo v kompaktním provedení za dostupnou cenu. BG byl brzy následován univerzálním indikátorem BGI určeným pro práci s výměnnými senzory pro měření síly nebo krouticího momentu. Poslední dobou se Mark-10 zaměruje na vývoj výrobků, které se staly průmyslově nejvyužívanější a na zkušebních přístrojích nejvíce flexibilní. Inovační procesy pokračují i dnes, firma Mark-10 plánuje nové přírůstky do svého sortimentu.

Příklady typických aplikací zkušebních testů síly a momentu

Test stlačení pružiny Destruktivní test pilulky Test napnutí pružiny
Test stlačení pružiny Destruktivní test pilulky
Test napnutí pružiny
Test stlačení tlačítka klávesnice Test uzavíracího momentu Test roztažnosti vodiče
Test stlačení tlačítka klávesnice Test uzavíracího momentu Test roztažnosti vodiče
Test roztažnosti PCB součástek Slupovací / odlupovací test Testy roztrhnutí obalových materiálů
Test roztažnosti PCB součástek Slupovací / odlupovací test Testy roztrhnutí obalových materiálů
Testování momentu ložisek Ergonomické testy svalové síly Testy zkroucení pružin
Testování momentu ložisek Ergonomické testy svalové síly Testy zkroucení pružin
Testy aktivnační síly sepnutí kontaktu    
Testy aktivnační síly sepnutí kontaktu    

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech